#1 2010-11-21 23:35:36

MhBM

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 9
Punktów :   

SM / ELF

Zaczne odrazu z Gory

1.Proponuje Aby Elfy lataly bez PT, poniewaz Forte / SB nic nie da, bo jak kazdy wie Elf leci na Hita
2.Kazdy Elf ma Ice Arrow (tzw. Zamrozenie) - Najlepiej jak by kazdy sie do tego stosowal
3.Elf widzac kogos z @@ (Sojuszu) Nie przelatuje obok bezczynnie Tylko Zawsze Buffuje !! ;p

SM :
Jezeli ktos Zginie to automatycznie SB znika, wiec:

1. SM ma obowiazek w PT pilnowac aby kazdy Mial SB
2.Pod korona Uzywa Lightinga
3. Zamraza Icem , ale Tylko wtedy Gdy obok Siebie nie ma kogos z sojuszu
4. Teleport Ally - jezeli ktos juz jest bardziej zaawansowanym SMem moze go uzywac jezeli Ktos obok Sie bije < tzn. Przenosi Np BM na inne miejsce aby ten swobonie lecial dalej

Mysle, ze to Tyle , prosze o poprawki / wypowiedzi

Offline

 

#2 2010-11-22 10:09:17

xenon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 26
Punktów :   

Re: SM / ELF

Uwazam jednak troche inaczej,poniewaz nabufanego elfa z sb,gf + swoje bufy nie jest tak latwo ubic.po 2 dl szybko sumnie zabitego elfa co powoduje ze nie jest narazony na ataki wrogich @ i nie ma problemu z dojsciem do wytyczonego celu, a tymbardziej gdy walka toczy sie w zamku.

Offline

 

#3 2010-11-22 14:51:06

Mendaszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: SM / ELF

Tak, xenon dobrze pisze, elfom bez forte, ms bardzo cięzko dolecieć do komnaty, więc każdy elf mógłby mieć pt, zwłaszcza, że w porównaniu do reszty, elfów jest bardzo mało, zdecydowanie więcej powinniśmy mieć właśnie elfów, sumek i sm'ow. Tylko z tym też może być problem.

Druga sprawa dotycząca wczorajszego cs'a - potrzebne jest większe zorganizowanie i większe ogarnięcie. Skoro jedna osoba mówi (mam na myśli wczorajszą sytuacje gdy mieliśmy zbiórkę D3), to po chuj się ktoś wtrąca. Potrzebna jest dyscyplina, a nie tak jak wczoraj jakiś Kubuś co chwile się wpierdalał w rozmowe ze swoimi nic nie wnoszącymi tekstami (oczywiście bez obrazy dla nikogo, wystarczy się postarać). Poprostu trzeba się słuchać jednej osoby a nie każdy lata "na pałe" i robi co chce i odzywa się w momentach kiedy nie powinien.

Trzecia sprawa to vt, ts. Trzeba ustalić, który z tych programów będziemy używać, bo jednak naprawde dużo by to pomogło jeśli chociaż większość ich używała.

Offline

 

#4 2010-11-22 15:23:17

xenon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 26
Punktów :   

Re: SM / ELF

Jak wczoraj zauwazyliscie tutaj cs odbywa sie w b.szybkim tempie i nie ma czasu na zastanawianie sie.Trzeba dzialac automatycznie.Kolejna sprawa to taka, ze jesli ktos widzi uspionego gracza to nie przelatuje obojetnie tylko go delikatnie kila z liscia - w ten sposob budzimy gracza ze snu .

Offline

 

#5 2010-11-22 19:54:59

IceMan

Użytkownik

4758516
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 31
Punktów :   

Re: SM / ELF

Xeniu wybacz mi ze Ciebie nie zliściowałem xD


Bia-ły-stok na zawsze tu !
Bia-ły-stok nie miasto naszych snów !
Bia-ły-stok tu postawiłem pierwszy krok !
Bia-ły-stok nie chcę odejść stąd !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl