Nygusy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-01-09 21:53:00

Hooligans

Moderator

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 16
Punktów :   

Rekrutacja !!!!

Offline

 

#2 2011-01-09 22:04:51

Xtremalny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rekrutacja !!!!

Witam
No to napiszę parę słów o sobie ;p
Mam na imię Tomek mam 15 lat (ale według mnie wiek nie odzwierciedla człowieka o czym wiele osób zapomina).Na WoG gram krótko (około 2 tygodnie) ale moja przygoda z Mu jest dużo dużo dłuższa.W Mu gram od 5 lat.Swoją przygodę zaczynałem na X-World później grałem na różnych serwach (Red-Mu,AsoMu,OverMu,FuturaMu) aż trafiłem tutaj.Na WoG gram Summką (nigdy nią nie grałem ale przypadła mi do gustu).W trakcie pisania posta mam 10 rr (mało ale się jeszcze wyrobie).
Moim hobby jest Polski Hip-Hop (TenTypMes,Paktofonika,Kaliber44,O.S.T.R,Eldo,Grammatik).Interesuję się sportami drużynowymi a w szczególności piłka nożna,piłka ręczna,koszykówka,siatkówka (sam je uprawiam ale jakoś ostatnio się nie chce).Lubię wypady z kolegami na ognisko (ogólnie lubię przebywać na świeżym powietrzu).

Mam nadzieje że będę mógł wstąpić w wasze szeregi.Mam mało rr ale jak to napisałem w podanku bardzo bardzo szybko rosną.

Dziękuję i pozdrawiam
Xtremalny

Offline

 

#3 2011-01-09 22:09:55

Hooligans

Moderator

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 16
Punktów :   

Re: Rekrutacja !!!!

Przyjęty na okres Próbny

Offline

 

#4 2011-01-09 23:51:11

xenon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 26
Punktów :   

Re: Rekrutacja !!!!

Na overmu pod jaki nickiem grales ?A wiesz ze u nas leca cenzuralne slowa ^^^?Mam nadzieje ze znasz sie troche na tym sezonie.Staraj sie zadawac nam jak najmniej glupich pytan- od tego sa poradniki i tu  na forum masz linki do poradnikow .Ewentualnie jakbys czegos nie ogarnial to pytaj a my pomozemy.Przyjety na okres probny

Offline

 

#5 2011-01-10 14:42:40

Xtremalny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rekrutacja !!!!

Na OverMu nie grałem długo, gdzieś około tydzień pod nickiem Xtremalny.Na ogół moje nicki to Xtremalny (OverMu,WoG,X-World)TheLegend(RedMu) Delta (AsoMu,FuturaMu).
Na s5 się troszkę znam więc nie będę zadawać głupich pytań.Sam parę razy musiałem tłumaczyć ludzią różne rzeczy w grze ale to jest okropnie męczące więc nie będę tego samego robił wam

Offline

 

#6 2011-01-10 17:32:13

Mendaszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rekrutacja !!!!

Obyś nie zmieniał tak szybko serwerów, guild itp

Tak poza tym, z tego co napisałeś, Twoje hobby to bardziej rap niż hip hop, bo wymieniłeś tylko wykonawców rapu, hip hop to subkultura

Offline

 

#7 2011-01-10 19:02:43

Xtremalny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rekrutacja !!!!

Wiesz ja serwerów nie zmieniałem tylko one upadały (redMu,AsoMu,FuturaMu) lub mi się później znudziły (overmu,X-World).
Co do Hip-hopu to jest subkultura ale też gatunek muzyki A rap to są teksty bez większego podkładu muzycznego.To jest jakby styl na wolnym.
A co do guild to ich często nie zmieniam.Ale też nie siedzę w gildi/soju który mi się nie podoba

Offline

 

#8 2011-01-11 22:06:23

Mendaszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rekrutacja !!!!

ehh nie ma muzyki "hip-hop". To jest tylko i wyłącznie subkultura. Rap sam w sobie to jest muzyka, ci wykonawcy, których wymieniłeś tworzą rap Teksty bez podkładu (u nas tzw. bitu), pozostają jedynie tekstami i rapem raczej nie można ich nazwać, więc Twoje pojęcie na ten temat jest mylne Rap może więc wiele odmian (typu freestyle, g-funk itp.), ale to nadal jest rap, natomiast rap należy to hip-hopu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkomunia-zaproszenia.eu rożek do spania Łodzie motorowe czarter